Apie
Taisyklės
Prisidėk
LiJOT
Taisyklės
 1. Iniciatyvos pavadinimas - „Ačiū, Lietuva!“.
 2. Iniciatyvos tinklapis pasiekiamas adresu: www.aciulietuva.lt.
 3. Iniciatyvos trukmė neribojama.
 4. Iniciatyvos koordinatorius – Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT).
 5. Iniciatyvos esmė: kiekvienas norintis gali pasidalinti trumpa mintimi, kuo jam svarbi Lietuva, dėl ko verta didžiuotis savo šalimi, ką joje turime gero. Pasidalinus savo pasididžiavimo istorija ir užpildžius siuntimo duomenis, kiekvienam bus išsiųsta juostelė su Vyčiu rišama ant riešo. Ši juostelė jungs visus į didelę, Lietuvą mylinčių žmonių bendruomenę.
 6. Tinklapyje viešai bus matoma užpildžiusio žmogaus nuotrauka, vardas, pavardė ir istorija. Nuotrauka automatiškai įkeliama iš socialinio tinklo Facebook, per kurį galima autentifikuoti tinklapio vartotoją.
 7. Koordinatoriai pasilieka teisę nesiųsti juostelių bei šalinti istorijas, kurios kursto neapykantą ar savyje turi necenzūrinio turinio.
 8. Juostelės su vyčiu bus siunčiamos tik teisingai užrašius savo vardą, pavardę, adresą bei pašto kodą.
 9. Koordinatoriai įsipareigoja išsiųsti juostelę žmogui, parašiusiam savo istoriją, per 20 darbo dienų nuo istorijos atsiradimo tinklapyje www.aciulietuva.lt.
 10. Iniciatyvos dalyviai sutinka, kad dalyvavimo žaidime bei tiesioginės rinkodaros tikslais LiJOT rinktų ir tvarkytų jų asmens duomenis (vardą, pavardę, adresą). Dalyviai supranta, kad aukščiau išvardytų asmens duomenų pateikimas ir sutikimas su jų tvarkymu yra būtina dalyvavimo iniciatyvoje sąlyga. Dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti iniciatyvoje.
 11. Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.

  Papildoma informacija apie iniciatyvą teikiama el. paštu: informacija@lijot.lt.
 12. Iniciatyvos organizatoriai pasilieka teisę keisti iniciatyvos taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.


Kas nesididžiuoja savo šalimi, tas nevertas jos!